Neden IFAO ?

Neden IFAO ?

Yeni bir kariyere yeni başlıyor olsanız ya da büyümekte olan sağlık ve zindelik endüstrisinde daha önce kurulmuş olan kariyerinizi geliştirmek için olsun, IFAO College of Exercise Science sizin için tasarlandı. Derecenizi% 100 çevrimiçi alın.

Programın çekirdek müfredatı gerçek dünya sağlığı, zindelik, beslenme, spor ve korunma ilkelerine odaklanmaktadır. Diğerlerinin yaşamları üzerinde kalıcı ve anlamlı bir etki bırakmak için öğrendiğiniz ilkeleri uygulamanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Spor ya da beslenme alanında yeni bir kariyer mi arıyorsunuz?

 

Kişisel Eğitim veya Beslenme Sertifikanızı çevrimiçi olarak, evde ve kendi programınıza göre kazanın. Öğrenciler genellikle 8-10 hafta içinde yeni tam zamanlı veya yarı zamanlı kariyerlerine başlamak için bilgi, beceri ve güven ile mezun olurlar.

Sertifikalı Kişisel Antrenör olarak yeni kariyerinize başlamaya hazır mısınız?

 

 

Programınıza göre Kişisel Eğitim sertifikası alın.

İster tam zamanlı bir kariyer düşünüyor olun, ister sevdiğiniz şeyi yaparak mevcut gelirinizi arttırmak isteyin, kapsamlı ev içi, çevrimiçi kursumuz size başarılı bir Kişisel Eğitimci olmak için ihtiyacınız olan her şeyi öğretir. 

Kişisel Antrenörlük Sertifikamız, 
paranızı geri ödemesiz risksiz bir iş vaadiyle birlikte gelir - kişisel bir antrenör olarak bir iş bulacaksınız veya paranızı geri alacaksınız!
 

IFAO Sertifikalı Bir Kişisel Antrenör Olmak için En Önemli 5 Neden

·         Kendi patronun ol

·         Kendi zamanlamanızı ayarlayın

·         Tutkulu olduğun işi yap

·         Olumlu bir şekilde para kazanın

·         Finansal özgürlük yaratın

 

Bu Kurstan Ne Öğreneceksiniz?

Mevcut en doğru ve en güncel bilgilerle sürekli güncellenen kurs materyalleriyle, harika bir kişisel eğitmen olmak için ihtiyaç duyduğunuz pratik günlük becerileri öğreneceksiniz.

·         Egzersiz ve hareket ile ilgili olarak kas-iskelet sistemi, vücut mekaniği ve vücut kas sistemini açıklar.

·         Dinlenme ve egzersiz sırasındaki insan fizyolojisinin temel kavramlarını tanımlar. Sağlık, zindelik, beslenme ve kilo yönetimi ile ilgili değerlendirmeleri yönetin.

·         Bir müşterinin kişisel sağlık ve zindelik değerlendirmesi sonuçlarına göre özelleştirilmiş bir program tasarlayın.

·         Müşterilerle iletişim kurarken doğru anatomiyi, fizyolojiyi, kinolojiyi ve vücut mekaniği terminolojisini kullanın.

·         Müşterilere egzersiz ve doğru beslenme yoluyla sağlıklı bir yaşam tarzının entegrasyonu hakkında bilgi verin. Program hedeflerine yönelik müşteri ilerlemesini izleyin.

·         Anatomi ve fizyolojinin temel prensiplerini açıklar.

·         Beslenmenin temel prensiplerini ve sağlık ve egzersiz programları ile ilişkilerini açıklayın. Egzersiz güvenliği için kabul edilmiş endüstri standartlarını uygulayın.

·         Müşterileri teşvik etmek için insan motivasyonu ve koçluk tekniklerinin temel ilkelerini uygulayın. Yaralanmanın önlenmesinin temellerini açıklayın.

·         Özel popülasyonlar için sağlık ve fitness programı değişikliklerini tanımlayın.

·         Eğitmen uygulama kapsamı dışında profesyonel girdi gerektiren durumları tanır.

·         Eğiticinin Etik Kurallarına göre kendini yönet.

 

IFAO Sertifikalı Beslenme Uzmanı olarak yeni kariyerinize başlamaya hazır mısınız?
 

Beslenme koçluğu sanatına ve bilimine hakim olarak kendinize ve müşterilerinize hayat boyu değişen sonuçlar sunmak için bilmeniz gereken her şey.
 

Beslenme Sertifikamız, müşterileri hedeflerine başarılı bir şekilde yönlendirmek için size bilgi ve güvenilirlik sağlayacaktır. Beslenme koçluğundaki işler hızla büyüyor, bu nedenle bugün Beslenme Sertifikanızı alın ve meraklı olduğunuz bir kariyer oluşturun.

 

IFAO Sertifikalı Beslenme Uzmanı Olmak İçin En Önemli 5 Neden

·         Tutkulu olduğun işi yap

·         Kendi patronun ol

·         Kendi zamanlamanızı ayarlayın (yarı zamanlı veya tam zamanlı)

·         Para kazanırken başkalarına yardım et

·         Müşterileriniz için sonuç alın

Bu Kurstan Ne Öğreneceksiniz?

Bu kurs beslenme bilimi ile pratiği harmanlamaktadır, böylece müşterileri doğru beslenme yoluyla daha iyi bir vücuda doğru başarıyla yönlendirebilirsiniz. Beslenme biliminin temellerine ek olarak, müfredat, ön bilgileri hazırlamayı, toplamayı ve değerlendirmeyi, beslenme ve ek önerileri sunmayı, hedefleri belirlemeyi, sonuçları izlemeyi, düzenlemeleri yapmayı ve devam etmeyi sağlamayı içeren bir beslenme pratiği oluşturulmasına yönelik kapsamlı bir yaklaşım içermektedir. Sürekli destek, bunların tümü profesyonelin tanımlanmış uygulama kapsamında.

·         SPOR uzmanlarının, müşteriler için sağlıklı beslenme davranışlarını destekleyen genel beslenme önerileri sağlamak için kullandıkları araçları yönetin.

·         'İyi beslenmenin' bileşenleri, hücre yapısı, enerji transferi, anatomi ve sindirim fizyolojisi ve metabolizma dahil, egzersiz beslenmesinin temel prensiplerini uygulayın.

·         Yapısını, metabolizmasını ve diyet karbonhidrat, yağ ve protein kaynaklarını tanımlayın.

·         Diyet kaynaklarını, fonksiyonlarını, eksikliklerin etkilerini ve fazlalığın çeşitli mikro besinler için etkilerini tanımlar.

·         Özel popülasyonlar için besinsel varyasyonları tanımlayın ve ele alın.

·         Hedef belirlemeyi tartışın ve sonuç ile davranış hedefleri arasındaki farkı ayırt edin.

·         Müşterinin mevcut beslenme bilgisi, yaşam tarzı ve motivasyonunu analiz ederek müşterinin katılım seviyesini değerlendirin.

·         Müşteriler için sağlık geçmişine, katılım seviyesine, yaşam tarzına ve hedeflerine göre bir beslenme stratejisi tasarlayın.

·         Devam eden vücut kompozisyonu ve uygunluk değerlendirmesi ile bir müşterinin ilerlemesini izleyin ve ayarlayın.

·         Eğitimcinin uygulama alanı dışında ek profesyonel (Doktor, Diyetisyen, Fiziksel Terapist) girdi gerektiren durumları tanımlayın; mesleki rehberliğini araştırmak.

·         Müşterilere ortak zorlukların üstesinden gelmek için pratik planlar sunun.


Sağlık ve zindelik alanındaki kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmak mı istiyorsunuz?

IFAO'dan evde, programınıza uzmanlık kazanın. Uzmanlık size belirli popülasyonlarda (örneğin, gençler, yaşlılar) veya ilgi alanlarında (örneğin vücut geliştirme, grup çalışması) daha derin bir uzmanlık sunar. IFAO, kendi ilgi alanlarınızda öne çıkmanız için istediğiniz ilgi alanlarında uzman olmanıza izin veren birçok farklı uzmanlık sunar. Sürekli eğitim olanakları sağlamak için sürekli olarak yeni uzmanlıklar ekliyoruz.

Uzmanlık Kazanmanın Yararları

·         Müşterinize veya spor salonunuzun gereksinimlerine özgü bir sertifika ile göze çarpın

·         Seçtiğiniz alanda güvenilir bir uzman olun

·         IFAO'dan, CFT sertifikasyonunuza aktarılan CEU'ları alın

·         Çoğu kredi, Egzersiz Bilimi alanında bir IFAO Ön Lisans Derecesine sayılır

 

IFAO Uzmanlık Kursları

Vücut Geliştirme Uzmanı

Bu uzaktan eğitim kursu, kişisel antrenörü vücut geliştiricilerle çalışmaya hazırlamak için eğitim, kurtarma, motivasyon ve beslenme stratejilerini kapsar.

Kıdemli Fitness Sertifikasyonu

2030 yılına kadar, 65 yaş üstü Amerikalıların sayısı 63 milyonun üzerine çıkacak. Bu grup şimdi nüfusumuzun en hızlı büyüyen bölümünü oluşturuyor ...

Dayanıklılık ve Koşullandırma Sertifikası

Spor, sporcular ve sporcuları rekabete hazırlayan bireyler için büyük kazanç sağlar. Her seviyede profesyonel ve amatör sporcular - ilkokul kulübünden ...

Uzman Sporcu Beslenmesi

IFAO'nın Spor Beslenme Uzmanı (SSN) programı, kişisel eğitmenleri, uygulamalarını spor beslenme alanlarının uzmanlık alanlarına genişletmek için hazırlar. Eğitmenler nasıl yapılacağını öğrenir ...

Dönüşüm Uzmanı

Bir Dönüşüm Uzmanı olarak, müşterilerinizle ilgili fiziksel, zihinsel davranışlarıyla ilgili davranış kalıplarını gerçekten koçluk etmek ve etkilemek için gereken beceri ve tekniklerle donanmış olacaksınız ...

Düzeltici Egzersiz Uzmanı

IFAO'nın Düzeltici Egzersiz Kursu, geniş bir müşteri yelpazesinde görmeniz muhtemel olan en yaygın hareket işlev bozukluklarını nasıl tanımlayacağınızı ve düzelteceğinizi öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Grup Fitness Uzmanı

Bu uzaktan eğitim kursu, güvenli ve etkili grup eğitimi oturumları tasarlamak ve yönlendirmek için bilgi ve deneyimlerinizi IFAO sertifikalı bir fitness eğitmeni olarak nasıl kullanacağınızı gösterecektir ...

Egzersiz Terapi Sertifikası

Amerikan Spor Veri Şirketi A.Ş.'ye göre, sağlık ve fitness profesyonelleri için tesislerde çok sayıda istihdam olanakları ...

Gençlik Spor Sertifikasyonu

Hugh D. Allen, ABD’de, bugünün 30 milyon gencin, yetişkin olarak kalp hastalıklarından öleceğini söyledi. Ek sağlık problemlerinin hepsi çocukluğa bağlandı

CPR / AED / İlkyardım

Kaydolduktan sonra çevrimiçi bir çevrimiçi, etkileşimli, çoklu ortam eğitim kursu tamamlayacaksınız. Online kursun tamamlanması yaklaşık 30-60 dakika sürüyor ...

·        

Çevrimiçi erişim

Kurs materyallerinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde inceleyin

Devam eden destek

Telefon desteği, iş rehberi, sınav sonrası ücretsiz eğitmen web sitesi ve devam eden eğitim kursları

Güncel Malzemeler

Güncel rehberler, çalışma kitapları, forumlar, laboratuvarlar ve daha fazlasıyla güncel kalın

Vaktinizi Çalışın

Tamamlanması 12 aya kadar; çoğu öğrenci 10-12 haftada bitirir

Güvenilir Tecrübe

"Eğitimcilerin Eğitimi" 30 yıldan fazla ve 92'den fazla ülkede mevcut

Kişisel antrenör kariyerine gitmek istediğin yere git!

Kişisel eğitmen kariyerinizi geliştirmek için aşağıdaki seçenekleri sunuyoruz. Bir endüstri uzmanı olmak için kariyerinizi yükseltin, spor salonlarından ve müşterilerden saat başına daha fazla kazanın ve bilginizi daha özel müşteri türlerine genişletin.

SEVİYE 1

Kişisel Antrenör Sertifikası (CPT)

 

Sertifikalı Kişisel Antrenör, genel halka hizmet veren kişisel bir antrenör olarak öne geçmek için gereken pratik günlük becerilere sahiptir.

·         Müşteri değerlendirmesi

·         Program tasarımı

·         Temel beslenme

·         Spor ilacı

·         İşletme ve Pazarlama becerileri


SEVİYE 2

Sertifikalı Koç

IFAO Sertifikalı Koç, kişisel bir eğitmen olmak için yalnızca bilgi ve becerilere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kondisyon ya da beslenme konusunda da uzmanlaşmayı tamamlar. Bir IFAO İhtisas Koçu olarak, kariyerinizi bir üst seviyeye taşırken, hedeflerine ulaşma yolunda müşterileri daha iyi destekleyebileceksiniz.

·         IFAO Sertifikalı Beslenme Uzmanı

·         Vücut Geliştirme Sertifikası

·         Düzeltici Egzersiz Sertifikası

·         Egzersiz Terapi Sertifikası

·         Grup Fitness Sertifikasyonu

·         Kıdemli Fitness Sertifikasyonu

·         Uzman Spor Beslenme Sertifikası

·         Dayanıklılık ve Koşullandırma Sertifikası

·         Dönüşüm Uzmanı

·         Gençlik Spor Sertifikasyonu


SEVİYE 3

Elit Eğitmen (E-CPT)

Kariyerinizi bir üst seviyeye taşıyın, spor salonları ve / veya müşterilerle saatlik ücretinizi arttırın. Bir Elite Trainer Sertifikalı Kişisel Eğitim (CPT) kursunu, Dönüşüm Sertifikasyon kursunu başarıyla tamamladı ve aşağıdaki sertifikalardan birinitamamlayarak belirli bir popülasyonda veya modalitede uzmanlık gösterdi.

·         Vücut Geliştirme Sertifikası

·         Düzeltici Egzersiz Sertifikası

·         Egzersiz Terapi Sertifikası

·         Grup Fitness Sertifikasyonu

·         Kıdemli Fitness Sertifikasyonu

·         Uzman Spor Beslenme Sertifikası

·         Dayanıklılık ve Koşullandırma Sertifikası

·         Dönüşüm Uzmanı

·         Gençlik Spor Sertifikasyonu


SEVİYE 4

Usta eğitmen

Master Trainer olarak fitness sektöründe lider ol. Sınıfının en iyisi olan bu kimlik belgesi yalnızca size daha fazla para kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda kişisel eğitimde lider olarak öne çıkmanıza yardımcı olacaktır. Master Trainer olabilmek için Sertifikalı Kişisel Eğitim (CPT) kursunuzu, Dönüşüm Sertifikasyon kursunu doldurmanız ve dördütamamlamanız gerekir. ve aşağıdaki sertifikalardan doldurmanız gerekir:

·         Dönüşüm Uzmanı

·         Dayanıklılık ve Koşullandırma Sertifikası

·         Düzeltici Egzersiz Sertifikası

·         Vücut Geliştirme Sertifikası

·         Grup Fitness Sertifikasyonu

·         Egzersiz Terapi Sertifikası

·         Kıdemli Fitness Sertifikasyonu

·         Gençlik Spor Sertifikasyonu

·         Uzman Spor Beslenme Sertifikası


Tüm IFAO sertifikaları, Kolejimizdeki Önlisans derecemize kredi olarak sayılır.

Sağlık ve zindelik tutkunuzu bir dereceye kadar çevirin. Tüm sertifikalarımızı IFAO Koleji'ndeki Egzersiz Bilimi Önlisans Dereceniz için verilen kredilere güvenecek şekilde tasarladık. Bugün sertifika alın ve bizimle bir derece geleceğinizde olup olmadığını görmek için IFAO Koleji'ne bakın.

KENDİNE YATIRIM YAP. BİLGİLERİNİZİ GENİŞLETİN.
EGZERSİZ BİLİMİ YÜKSEKOKULU
 
ASKERİ YARARLARI

Temel eğitim gördün. Ne gerektiğini biliyorsun. Ve şimdi, yardımına ihtiyac var.

Sizi fiziksel zindelik ve yaşamda bir lider olarak görünüyorsüz. Kendini ve başkalarını nasıl zorlayacağını biliyorsun. Sen bir takım oyuncusun. Temel bir eğitim gördünüz ve forma girmenin ne olduğunu biliyorsunuz. İşte tam da bu yüzden ihtiyacın var. Şimdi her zamankinden daha fazla insan zindeliklerini geliştirmek istiyor. Kişisel bir eğitmen söz konusu olduğunda en iyi seçenek için arıyorlar ve iş için mükemmel bir seçim. Egzersiz Bilimi Ön Lisans Derecesini bugün kazanmak için avantajlarınızdan, deneyiminizden ve liderliğinizden yararlanın.

 

SIRALAMANI GELİŞTİR

Ülkenize hizmet ederken kendinizi daha iyi hale getirin. Derecenizi almak, geleceğinize aktif bir görevli asker olarak yarar sağlayabilir ve hizmetinizden sonra kariyer yapmak için size yardımcı olabilir.

 

EĞİTİM DESTEĞİ

Askeri yardımlarını keşfet. Askeri bir asker veya eş olarak, eğitim masraflarınız kısmen veya tamamen karşılanabilir.

 

PROGRAMINI AYARLA

Aktif görevdeyken programı tamamlayın. Çevrimiçi, esnek programımız, eğitiminizi şartlarınız doğrultusunda yapmanızı sağlar.

 

EĞİTİM DESTEĞİ

Askeri bir üye olarak size sunulan öğrenim yardımı seçeneklerini keşfedin. Avantajlarınız hakkında yardım alın ve lisans programınıza bugün başlayın.

 

VETERANLARI

Bugün kariyerinizde yeni bir bölüme başlayın. GI Bill eğitiminin faydalarını keşfedin ve lisans programına başvurun.

 

ASKERİ KADERLER

Askeri yaşam tarzınıza mükemmel uyum. MyCAA hakkında daha fazla bilgi edinin, hesabınızı kurun ve ilgilendiğiniz kursları seçin.

 

Farklı türde bir finansal yardım yardımı mı arıyorsunuz? Diğer yardım seçeneklerini buradan keşfedin .

 

Askeri bir aile için uygun bir kariyer

Aktif görevli, kıdemli veya askeri eşiniz olsun, IFAO'nın programı yaşam tarzınız için mükemmeldir. Avantajlarından yararlan ve bugün yeni kariyerine başla.

 

Mevcut IFAO sertifikalarınızı kredi için transfer edin

IFAO kişisel eğitim sertifikanıza zaten sahip misiniz? Bu sertifikayı bir uzmanlık sınavı ile önlisans derecenize aktarabilirsiniz.

 

Deneyim

15 yılı aşkın bir süredir ve 60'den fazla ülkede Eğiticinin Antrenörü olarak tanındı.

Destek

Sertifika alınmadan önce ve sonra sınırsız destek alırsınız.

 
şeffaflık

Her şey bir günden itibaren dahil edilir. Gizli maliyetler veya sürprizler yok.

Uzaktan Eğitimde Esneklik

Kendi şartlarınla ​​çalış ve evden açık kitap final sınavına gir.
 

Aldığınız eğitim sizi rekabetlerinizin  üzerine çıkaracak ve diğerlerinin kişisel zindelik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak araçlar sağlamıştır.

Askeri bir üye olmak, sürekli eğitime gelince zorluklarla karşı karşıya. IFAO, kişisel antrenör olma hedefinizi  karşılamasını sağlar. Sadece ihtiyacınız olan eğitimi almak değil, aynı zamanda gurup de orduya karşı sorumluluğunuzun farkındaydı. IFAO'nın personeli her zaman güler yüzlü ve yardımseverdir.

 IFAO ile uzun bir gelecek için sabırla yola çıkın.

"Kendi Güzelliğin ve Kendi Yaratığın Ol" 

Elbette derin bir teorik bilgiden uygulamaya kadar gelişim süreci, IFAO'nın en gelişmiş malzemeyi sağladığını kanıtlıyor.

 

'SPOR Beslenmesinde Uzman' kursunu çok seveceksiniz. Profesyonel beslenme önerileri sunma konusunda kendinizi güvende ve güçlü bülürsünuz

IFAO kesinlikle kendilerini yukarıda ve öteye kanıtladı. Kesinlikle beklediğinizden daha fazlasını alacaksınız ve daha fazla ders almak için heyecanlanacaksınız.

 

SPOR sertifikasyon kursu bilgilendirici ve zaman zaman zorlayıcı olur. Web sitesinin kullanımı kolaydır ve gönderilerin ve e-postaların geri bildirimlerinin hızlı yanıtları vardır. Nadiren önemseyen ve sadece paranızı alan pek çok şirket var. IFAO kesinlikle kendilerini yukarıda ve öteye kanıtladı. 

BEDEN KİTLE İNDEKSİ HESAPLAMA

= 00.0